Kargo ve Teslimat Bilgileri

Kargo ücreti ne kadar?

Tüm ödeme yöntemleri ile yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz PTT KARGO ile sigortalı olarak gönderilecektir.

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargo bilgiler bölümümüzden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Üst menüde isminizin yanında yer alan ok işaretini tıklayıp siparişlerimi seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın PTT Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz firmaya iade edilir ve kargo ücreti tarafınıza fatura edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli yeniden talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.