Ederi Düştü

Keleyşın Tedavisi

Kanser, Alzheimer, Parkinson, Kalp-Damar Hastalıklarında

Orijinal fiyat: ₺119,00.Şu andaki fiyat: ₺89,00.

“Keleyşın Tedavisi’ne en hızlı yanıt veren yüksek tansiyon rahatsızlığıdır…”

İnsanlık ve tıp bilimi pek çok hastalıkla baş edemiyor görünüyor. Çok sık ölüm haberleri alıyoruz ve soruyoruz: “Nesi vardı?” Kanser, kalp, felç, Alzheimer vb. sözcükleri işittiğimizde ölümü onaylıyoruz. Oysa çare var: Keleyşın Tedavisi çarelerden sadece biri. Başta EDTA ve DMSO olmak üzere hastalığa göre kullanılacak pek çok kelatör ile ölümcül olduğuna, kader olduğuna ikna edildiğimiz hastalıklardan kurtulma şansımız var. Üstelik Keleyşon Tedavisi sadece hastalıkları iyileştirmek için değil hastalığa yakalanma riskimizi iyice azaltmamız için basit ve harika bir çözüm. Örneğin C Vitamini kelatörünü 30 yaşlardan itibaren düzenli alınırsa damar sertliği ve tıkanıklığa ve buna bağlı hastalıklardan koruhabiliyoruz. Bir hastalıktan çok bir rahatsızlık olan yüksek tansiyon, ömrümüz boyunca taşınacak bir tehlike yerine Keleyşın Tedavisi’ne en hızlı yanıt alınabilen bir araz düzeyine düşüyor,

Yaşlılık bakıma muhtaç olmak değildir… Ömrümüzü uzatabiliriz

Kitabımız, fizyolojik saati yavaşlatmanın, yaş ilerlemesine rağmen fizik ve entelektüel yetenekleri mümkün olduğunca uzun süre muhafaza edebilmenin ve kanser riskini yüzde 90 azaltmanın hiç de zor olmadığını göstermek için yazıldı.

Kitabın tamamını okumadan önce inanmanızı istediğim bir şey var, konu edilen DMSO ve Keleyşın insan ömrünü 8-15 yıl uzatabilir. Yazılan sabırla ve içinize sindirerek okursanız doğru söylediğimi göreceksiniz.

55’ten fazla ülkede ve sayısız tıbbi alanda başarıyla uygulanan bu yöntem akademisyenlerimiz tarafından ya işitilmemiş ya da önemsenmemişti.

Hepimiz korkuyoruz. Kanser, Alzheimer, Parkinson, kalp hastalıkları gibi ölümcül bir hastalığa yakalanmaktan korkuyoruz. Böylesi hastalıklar yüzünden ölmesek bile yıpranacağımızı hatta “sürüneceğimizi” biliyoruz.

Çünkü yaygın ve uygulamadaki tıp biliminin ve şifa niyetine aldığımız ilaçların tam manasıyla bir çare olmadığını bizzat gözlemleyebiliyoruz; hastalıklar nüksediyor, korkularımız dinmiyor.

Oysa 70 yıldır dünyanın pek çok ülkesinde kullanılmakta olan Keleyşın Tedavisi ile bu kitabın adına sığdıramadığımız sayıda hastalık iyileştiriliyor. Sadece hastalıklara deva olmakla kalmıyor orta yaşlarda önleyici tedavi olarak da kullanılıyor.

Op. Dr. İlhami Güneral Keleyşın Tedavisi’ni kullanılan bileşenler (kelatörler) eşliğinde, uygulandığı hastalıklara göre tanıtıyor ve başarılarını aktarıyor.

EDTA kelatörü ile damarlarımızdaki “kireçlenme”yi söküp atabilir, “by-pass” cerrahisini baypas edebilir, buruşmaya neden olan deri altı kireçlenmesini önleyebilir; çoğunlukla yaşlılıkta görülen beyinle ilgili hastalıkları bertaraf edebilirsiniz.

DMSO ise kanserden beyin ve zekâ özürlerine, spor yaralanmalarından romatoid artride kadar çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Yüksek tansiyon Keleyşın Tedavisi’ne en hızlı ve en erken cevap veren rahatsızlıktır.

Kanserden Korkma Modası Geçmiş Tedaviden Kork kitabının yazarından…

Kategoriler:

Kitap Bilgileri

Yazar:Op. Dr. İlhami Güneral
Hazırlayan:Özcan Özen
Kapak:Sevil Tarla
Sayfa Düzeni:Duru Su
ISBN:978-605-4906-38-3
Barkod:97860549060383
Dizi:Tıp, Sağlık, Felsefe - 3
Sayfa Sayısı:138 sf.
Boyutlar:13,5 x 19,5 cm.
Baskı Kalitesi:İki Renk, 70 gr, Enso
Basım Tarihi:Şubat 2017