Ederi Düştü

Tüm Renklerin Kabilesine MESAJ

Orijinal fiyat: ₺199,00.Şu andaki fiyat: ₺149,00.

Küçük Büyükanne Kiesha Crowther sizlerle eşiğini atladığımız Altın Çağ’a dair Mesaj’ı paylaşıyor.

Görevimin insanların bana veya mesajıma inanmasını sağlamak olmadığını, sadece mesajı iletmek olduğunu söyledi.

Sonra bana hayatım bo­yunca unutmayacağım bir örnek verdi: “Senin işin taşı suya bırakmak. Bu hareketten ötürü kaç tane dalganın doğduğu­nu ya da sen taşı suya bıraktıktan sonra dalgaların ne kadar büyük olacağını tayin etmek değil.”

“…kehanet için Mesaj gerek…”

Bana verilen Tüm Renklerin Kabilesi’ni bir araya getirme ve sizinle bu mesajları paylaşma görevinin bir nedeni varsa; o da sadece budur:

Şu anda ne yaptığımız ve kendimizi bu değişime nasıl hazırladığımız, hayal bile edebileceğimizden daha büyük bir öneme sahip. İnsanlığın kaderi bu evrensel fırsatı nasıl karşılayacağına bağlı.

Bizden kim olduğumuzu hatırlamamız ve tekrar kalpten yaşamaya başlamamız; Dün­ya gezegenindeki egemen bilinci ego ve akıldan kurtarıp, Sevgi’nin egemenliğine dönüştürmemiz, dağınık olan bilinci birleştirmemiz isteniyor. Bizi kurtaracak ve Toprak Ana ile birlikte daha yüksek bir boyutta yaşamamızı sağlayacak bir şey varsa, o da budur.

Biz değişime hazır olsak da olmasak da değişimler meydana gelecek.

Peki, tam olarak neler olacak?

Keisha’nın bu zamanda öne çıkıp bu çalışmayı yapması ve öğretilerini halka duyurmasındaki cesaretinin önünde saygıyla eğiliyorum. Kalbinizin sesini dinleyin, hakikat için Kaynak ile olan bağınızı duyumsayın… İşte bunlar bu kitabın içindedir ve anlatılmalıdır.

 Frank W. WiseBuffalo Horn Cloud,” Peacemaker, Lakota, Cheyenne River Sioux kabilesi.

Tüm kadim ve yerli kültürler tarafından müjdelenen derin ruhani dönüşümün eşiği nihayet aşıldı. Gezegenimiz Yeryüzü ile beraber insanlık, evrende daha önce görülmemiş hızda ve önemde bir değişim dönemine adım attı. 10/10/10 ve 21/12/12 tarihlerinde aşılan eşikleri takip ederek, değişimin tanığı ve kendisi olabiliriz. Yaşamakta olduğumuz sıçrayışı deneyimlemek üzere Yeryüzü’ne tam da bu dönemde gelmeyi seçmiş olanlar olarak bize düşen kim olduğumuzu hatırlamak, bu zamanda bulunuş amacımızı idrak etmek, bize iletilen mesajı almaktır.

Artık Tabiat Ana’yı sevmenin ve anlamanın zamanıdır. Dişil olana itibarını iade etmenin ve O’nu, sadece birkaç bin yıldır uzaklaştırılmış olduğu tahtına yeniden oturtmanın zamanıdır.

Anın farkında olarak yaşamanın zamanıdır; böylelikle aklı, her şeyi yöneten olmaktan çıkarmanın ve kalbimizi devreye sokmanın; onun yönlendirmesine tabi olarak yaşayan diğer varlıklarla kaynaşmanın; Her Şey ile Bütün olmanın zamanıdır.

Gelecek yıllarda Yeryüzü ve insanlığı bekleyen esaslı değişimlere ve zamanımızın ruhani evrimine uyum gösterip, kalbimize dönmemiz gerektiğini hatırlayarak geleceğimizi değiştirebilir ve hayal ettiğimizden daha güzel bir hale getirebiliriz.

Siz Tanrı ve Tanrıçalarsınız,
Siz  dualarınızın cevabısınız,
Siz  dünyayı değiştirecek olansınız!

…siz Tüm Renklerin Kabilesi’siniz. Bu Kabile’ye aitsiniz ve… ben sizim, siz de bensiniz ve birlikte mükemmel bir kabile kurabiliriz. Kehaneti yerine getirebiliriz. Biz bir bütünüz. Biz, Tüm Renklerin Kabilesi’yiz.”

Yeryüzü’ndeki değişim üzerine, esin dolu genç bir kadın tarafından kaleme alınan bu benzersiz ve beklenen kitap, kalbimizi ve gözlerimizi varoluşun derin gizemlerine açacak. Rehberi Toprak Ana’nın ona öğrettiklerini ve kehanet edilen dönüşümü, vizyonları ve kişisel anıları eşliğinde sizinle paylaşıyor.

 

Kiesha Crowther, “Küçük Büyükanne,” doğada yalnız başına haddinden fazla zaman geçiren bir çocuk olarak, Ruhani dün­yadan ve Toprak Ana’dan doğrudan gelen mesajlar almaya başladı. Gençlik yılları hayvanları hissetmek ve onlarla iletişime geçmek, doğadan gelen enerjiyi görüp onu kullanmak gibi sıra dışı yetilerini keşfetmekle geçti. 30 yaşına geldiğinde bir şaman olarak anılmaya ve kabul görmeye başladı. O günden sonra kendisine verilen mesajları ve öğretileri tüm insanlığın yararına paylaşmak ve Toprak Ana’ya şifa verme seremonileri düzenlemek üzere dünyayı dolaşmaya başladı.

Küçük Büyükanne alçakgönüllük ve dürüstlük ile yürüyor. Bu kitap dünyaya bir armağandır.

−Te Atiawa, Ngati Tama ve Waitaha’nın büyükannesi Makere Ruka Te Karoka.

Kategoriler: ,

Kitap Bilgileri

Yazar:Kiesha Crowther Editör : Jennifer Ferraro Çeviren : Sevgin Dilek - Dicle Işıldak
Hazırlayan:Özcan Özen
Kapak:Begümay Özsivil
Sayfa Düzeni:
ISBN:978-605-86700-2-0
Barkod:9786058670020
Dizi:İnanç, Din, Metafizik
Sayfa Sayısı:288 sf.
Boyutlar:13,5x19,5 cm.
Baskı Kalitesi:İki Renk, 60 gr, Enso
Basım Tarihi:Ocak 2013